Maison Addama

Lyon, Frankrike Flagget til Frankrike

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Flyplass Lyon–Satolas (LYS): 23.8 km

Om hotellet

Med fin beliggenhet i Neyron er Maison Addama kun en 15 minutters kjøretur fra Groupama Stadium og Lyon konferansesenter. Dette gjestehuset ligger 7,7 mi (12,4 km) unna Nasjonaloperaen i Lyon og 8,4 mi (13,6 km) unna Tekstilmuseum. Overnatt i et av de 5 gjesterommene, som har Flatskjerm-TV. Du kan holde deg oppdatert med inkludert kablet og trådløst internett, og underholdningen er sikret med digital-TV. Rommene har privat bad med dusj, toalettartikler (inkludert) og hårføner. Rommene har skrivebord og vannkoker, og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Atol'-stranden - 7,2 km
Le Radiant - 8,8 km
Tête d'Or-parken - 9,1 km
Transbordeur - 9,3 km
Le Grand Large - 9,9 km
Espace Tete d'Or - 10 km
Botanisk Hage i Lyon - 10 km
Claude Bernard-universitetet Lyon 1 - 10,1 km
Lyon konferansesenter - 10,2 km
Samtidskunstmuseum - 10,5 km
Le Pharaon kasino - 10,5 km
Espace Tonkin - 10,6 km
Nukleærmedisin Doua - 10,6 km
Interpols hovedkvarter - 10,8 km
Double Mixte - 10,9 km

De nærmeste flyplassene er:
Lyon (LYS-Saint-Exupery) - 23,6 km
Grenoble (GNB-Grenoble - Isere) - 94,1 km

Gjester har tilgang til blant annet hurtiginnsjekking, hurtigutsjekking og bagasjeoppbevaring. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Dra nytte av blant annet et utendørsbasseng eller nyt utsikten fra en terrasse og en hage. Dette gjestehuset tilbyr også wi-fi (inkludert), piknikområde og grill. På Maison Addama kan du spise et bedre måltid i restauranten. Kontinental frokost tilbys daglig fra kl. 06.00 til kl. 10.00 mot et tillegg.
  • Pris for kontinental frokost: ca. EUR 12.00 per person
  • Kjæledyravgift: EUR 5.00 per kjæledyr, per natt
  • Det kreves ikke betaling for servicedyr

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
  • Gjestene kan forhøre seg om å ta med kjæledyr ved å kontakte overnattingsstedet direkte ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen (gebyrer gjelder, og disse finner du i delen om gebyrer).
  • Kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.

Kart

Laster inn søkeresultater...