Las Hotel & Spa
Gytheion,
Hellas
Fasiliteter
- Svømmebasseng
- Restaurant
- Treningsrom
- Spa
- Flyplass Athen (ATH): 309 km
- Flyplass Ioannina (IOA): 542 km
Om hotellet
Velger du Las Hotel & Spa når du skal overnatte i East Mani, vil du være 0,9 mi (1,5 km) unna Cranae og 21,3 mi (34,3 km) unna Diros-grottene. Dette hotellet med spa ligger i samme region som Monemvasia slott. Føl deg som hjemme i et av de 57 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har Flatskjerm-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Rommene har privat bad med dusj, hårføner og tøfler. Rommet har telefon, samt safe og kaffetrakter/tekoker. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Pasteli Manolakos - 0,1 km
Det joniske hav - 0,2 km
Cranae - 1,4 km
Paralia Selinitsas - 1,7 km
Mavrovouni strand - 3,6 km
Valtaki-stranden - 5,7 km
Dimitrios skipsvrak - 5,8 km
Kamares strand - 17,7 km
Agia Barbara strand - 18,9 km
Vordonas-stranden - 18,9 km
Kalamakia strand - 19 km
Lacovino vingård - 20,6 km
Kelefas borg - 23,4 km
Theodorakakos vingård - 25,4 km
Kastania-hulen - 29,1 km
Den foretrukne flyplassen for Las Hotel & Spa er Kalamata (KLX-Kalamata internasjonale flyplass) - 134,5 km
Gjester har tilgang til blant annet et forretningssenter, en døgnåpen resepsjon og et flerspråklig personale. Skjem bort deg selv på stedets spa, som tilbyr massasjer og ansiktsbehandlinger. Liker du fritidsaktiviteter, har du her blant annet tilgang til et helsestudio og et utendørsbasseng. Dette hotellet har i tillegg wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og felles oppholdsrom. Ta deg noe å spise i en av dette hotellets 2 restauranter, eller bli på rommet og benytt deg av romservice (på fastsatte tidspunkter). Stedet har en bassengbar samt 2 barer/lounger hvor du kan koble av med noe godt å drikke. Frokostbuffé er inkludert og serveres daglig fra kl. 07.30 til kl. 10.30.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter i East Mani pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 31. mars: EUR 3.00 per overnattingsenhet, per natt
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 31. oktober: EUR 10.00 per overnattingsenhet, per natt
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 500 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Det sesongbaserte bassenget er åpent fra 01. juni til 21. september.
- Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 11.00 og kl. 19.00.
- Massasjetjenester og spabehandlinger må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte dette hotellet før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
- Det er mulig å betale uten kontanter.
