L'Ermitage Hotel

Lyon, Frankrike Flagget til Frankrike

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Barnebasseng
  • Flyplass Lyon–Satolas (LYS): 41.7 km

Gjesters vurdering

| 3,9/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Det firestjerners hotellet L'Ermitage og restauranten «Cuisine-à-manger» ligger i frodige omgivelser på toppen av Mont Cindre i fjellene rundt Lyon (ved Saint Cyr au Mont d'Or), bare 15 minutter fra sentrum, og tilbyr en fantastisk utsikt. Panoramautsikten over Lyon, Fourvière Hill og Monts d'Or innbyr til avslapning og ettertanke.

Med et nikk til historien er de 26 rommene på L'Ermitage Hotel inspirert av en anakoretcelle. Rå betongvegger, eikegulv, gardiner som minner om en munks hjemmevevde kappe og vegglamper laget av gamle låser skaper en nesten monastisk og perfekt adoptert minimalisme som oppmuntrer til ettertanke.

Velværeavdelingen på L'Ermitage Hotel tilbyr panoramautsikt over Lyon, Fourvière og Monts d'Or. For å lade opp slitne batterier finnes det et oppvarmet 25-meters innendørs- og utendørsbasseng som er åpent hele året, og et spa med boblebad, hammam og sensuelle dusjer som er en integrert del av tjenestene som tilbys hotellets gjester.

Utenfor er det en boulebane og et bordtennisbord for avslappende stunder.

Den bistronomiske restauranten på L'Ermitage Hotel tilbyr menyer som endres med årstidene og er basert på ferske, lokale og hjemmelagde produkter.

Alle gjester har gratis tilgang til de integrerte fritidsfasilitetene: oppvarmet svømmebasseng, boblebad, boulebane, bordtennis osv.

Beliggenhet

Ligger på høydene i Lyon

Slik bor du

Oppvarming, tv, Internett, bad/dusj og wc.

Bygningens fasiliteter

Resepsjon, restaurant, innendørs-/utendørsbasseng, spa (mot avgift), bar, konferanserom, Wi-Fi, parkering.

Annet

3 etasjer.

Ankomst

Kart

Laster inn søkeresultater...