Suha JBR

Jumeirah Beach, De forente arabiske emirater Flagget til De forente arabiske emirater

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • •
  • Restaurant
  • •
  • Bar
  • •
  • Air condition
  • •
  • Spa
  • •
  • Flyplass Dubai (DXB): 41.8 km

Gjesters vurdering

| 4,2/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Suha JBR i Dubai (Dubai marina) ligger rett ved The Walk og kun 7 minutter til fots fra Marina Beach. Dette leilighetshotellet med familievennlig profil ligger 3,3 mi (5,3 km) unna Ibn Battuta Mall og 3,4 mi (5,4 km) unna Dubai Marina kjøpesenter. Skjem bort deg selv og bo på et av de 90 gjesterommene, som er individuelt dekorert, og som er utstyrt med privat basseng og Flatskjerm-TV. Ethvert kjøkken er utstyrt med kjøleskap, ovn og komfyrtopp. Underholdningen på rommet er sikret med kabel-TV og DVD-spiller. Badene har kombinert dusj/badekar med dype avslapningsbadekar og regndusjhode. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

The Walk - 0,2 km
FIVE Luxe JBR - 0,4 km
Marina Beach - 0,5 km
The Beach Mall - 0,7 km
Mohammad Bin Ahmed Al Mulla-moskeen - 0,8 km
Dubai Marina kjøpesenter - 1,1 km
Skydive Dubai - 1,6 km
Marina 101 - 1,8 km
Bluewaters-øya - 2,5 km
Det amerikanske universitetet i Dubai (AUD) - 2,5 km
Ain Dubai - 2,7 km
Arjaan by Rotana - 2,8 km
Dubai havneutsiktspunkt - 3,5 km
Emirates golfklubb - 4,3 km
Ibn Battuta Mall - 5,3 km

De nærmeste flyplassene er:
Dubai (DWC – Al Maktoum internasjonale lufthavn) - 36,6 km
Dubai (DXB - Dubai int.) - 34 km
Sharjah (SHJ-Sharjah int.) - 62,4 km

Foretrukket flyplass for Suha JBR er Dubai (DXB - Dubai int.).

Gjester har tilgang til blant annet hurtiginnsjekking, hurtigutsjekking og aviser i lobbyen (inkludert). Gjestene tilbys flyplasstransport døgnet rundt, mot et tillegg, og ubetjent parkering (inkludert) er tilgjengelig i nærheten. Du tilbys blant annet et utendørsbasseng og wi-fi (inkludert) og concierge-tjenester. Som gjest på Suha JBR kan du spise et bedre måltid på Suha Restaurant. Mingle med andre gjester - her tilbys alle gjester mottakelse (inkludert) daglig. Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 07.00 til kl. 10.30 mot et tillegg. Overnattingsstedet vil være under oppussing fra 21. mai 2026 til 31. mai 2027 (sluttdatoen kan bli endret). Dette påvirker følgende områder:
  • Enkelte gjesterom
Renoveringsarbeidet vil bare foregå i arbeidstiden. Vi vil gjøre alt vi kan for å holde støy og forstyrrelser på et minimum.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: AED 15.00 per overnattingsenhet, per natt
  • Byen krever en turistskatt som må betales til overnattingsstedet. Avgiften er på AED 15.00 for det første gjesterommet per natt, og øker med AED 15.00 per natt for hvert ytterligere gjesterom.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Pris for frokostbuffé: ca. AED 30 for voksne og AED 25 for barn
  • Avgift for flyplasstransport: AED 200 per kjøretøy (én vei, maks antall passasjerer: 3)
  • Tidlig innsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
  • Sen utsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
  • Avgift for ekstraseng: 150 AED per dag

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Opptil 5 barn som er 1 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng), men det kan ikke garanteres at frokost er inkludert.
  • Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
  • Ingen dyr, inkludert servicedyr, er tillatt på dette overnattingsstedet.
  • Overnattingsstedet blir profesjonelt rengjort.

Kart

Laster inn søkeresultater...