Barceló Lanzarote Royal Level
Costa Teguise,
Spania
Fasiliteter
- Svømmebasseng
- Barnebasseng
- Bar
- Treningsrom
- Flyplass Lanzarote (ACE): 12.7 km
Om hotellet
Dersom du velger Barceló Lanzarote Royal Level i Teguise som overnattingssted, bor du i nærheten av strand og dessuten kun 15 minutter unna Lanzarote-strendene og Playa el Ancla med bil. Dette hotellet ved stranden ligger 10,2 mi (16,3 km) unna Playa de Matagorda og 11,9 mi (19,2 km) unna Puerto del Carmen strand. Føl deg som hjemme i et av de 155 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har minibar (med noen artikler inkludert) og Flatskjerm-TV. Sengen har memory foam-madrass og dundyner. Rommene har egen balkong. Underholdningen er sikret med parabol-TV. Badene har dusj, regndusjhode og hårføner. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Playa el Ancla - 0,5 km
Bastián-stranden - 1,9 km
Playa de Barlovento - 2 km
Telamon skipsvrak - 2 km
AquaPark Costa Teguise - 2,5 km
Jablillo-stranden - 2,5 km
Las Cucharas strand - 2,9 km
Playa de la Arena - 3,1 km
Lanzarote-strendene - 3,5 km
Internasjonalt museum for samtidskunst - 3,6 km
Castillo de San José - 3,7 km
Playa Los Charcos - 3,9 km
Easy Diving - 4,3 km
Costa Teguise golfklubb - 4,3 km
Sports City på Lanzarote - 6 km
Nærmeste store flyplass er Arrecife (ACE-Lanzarote) - 14,4 km
Gjester har tilgang til blant annet en døgnåpen resepsjon, bagasjeoppbevaring og vaskeritjenester. Ta deg et bad i et av stedets 12 utendørsbassenger eller nyt andre rekreasjonsfasiliteter som et treningssenter og sykkelutleie. Dette hotellet tilbyr også wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og TV i fellesområdet. Spis deg god og mett på Buffet Asana Royal Level, en av dette hotellets 6 restauranter. Slapp av med noe godt i glasset på en av overnattingsstedets 6 barer/lounger eller 3 bassengbarer. Frokostbuffé er inkludert og serveres daglig fra kl. 07.30 til kl. 10.30. De følgende fasilitetene er sesongmessig stengt hvert år. De vil være stengt fra 29. juli til 30. juni:- Bar/lounge
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Massasjetjenester må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte dette hotellet før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.



