Sunrise Tucana Resort -Grand Select-

Makadi Bay, Egypt Flagget til Egypt

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Barnebasseng
  • Oppvarmet basseng
  • Restaurant
  • Bar
  • Treningsrom
  • Spa
  • Barneklubb
  • Flyplass Hurghada (HRG): 30.9 km

Gjesters vurdering

| 4,9/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Dersom du velger SUNRISE Tucana Resort -Grand Select- når du skal besøke Makadi Bay, bor du på stranden og 4 minutters gange fra Makadi Bay-stranden. Dette resort-hotellet med alt inkludert ligger 22 mi (35,3 km) unna New Marina og 3,5 mi (5,6 km) unna Mini Egypt Park. Føl deg som hjemme i et av de 240 gjesterommene, som er individuelt dekorert og utstyrt med minibar (med noen artikler inkludert) og LED-TV. Underholdningen er sikret med parabol-TV. Badene har dusj, toalettartikler (inkludert), og bideer. Rommet har telefon, samt safe med plass til bærbar PC og flaskevann (inkludert). Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Makadi Bay-stranden - 0,3 km
Makadi Water World - 4 km
Mini Egypt Park - 5,6 km
Gamlebyen Sahl Hasheesh - 9 km
Big Dayz vannsportsenter - 12,2 km
Aqua Park - 16,8 km
Senzo Mall - 17,9 km
Sand City Hurghada - 20,8 km
Hurghada museum - 25,5 km
Sindbad Aqua Park - 30,3 km
Soma Splash Somabay - 34,5 km
Safaga havn - 34,5 km
Sackalla-plassen - 34,6 km
Al Mina-moskeen - 35 km
New Marina - 35,3 km

Nærmeste store flyplass er Hurghada (HRG-Hurghada internasjonale flyplass) - 31,7 km

Gjester har tilgang til blant annet renseri-/vaskeritjenester, en døgnåpen resepsjon og et flerspråklig personale. Gjestene tilbys begrenset parkering på stedet. Slapp av på stedets spa, hvor du kan nyte massasjer, kroppsbehandlinger, og ansiktsbehandlinger. Her har du tilgang til blant annet 3 utendørsbassenger, inkludert adgang til badeland og et helsestudio. Dette resort-hotellet har i tillegg wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og barnepass (mot betaling). Smak på lokale og internasjonale retter på Lucina, en av denne resortens 5 restauranter, eller bli på rommet og benytt deg av romservice (døgnet rundt). Slapp av med noe godt i glasset på en av overnattingsstedets 8 barer/lounger eller 2 bassengbarer.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Nyttårsmiddag (31. desember): USD 0
  • Avgift for nyttårsmiddag (31. desember) per barn: 110 USD (fra 4 til 11 år)

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Massasjetjenester og spabehandlinger må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte denne resorten før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
  • Ingen dyr, inkludert servicedyr, er tillatt på dette overnattingsstedet.
  • Det er mulig å betale uten kontanter.

Kart

Laster inn søkeresultater...