Griso Collection Hotel
Como,
Italia
Fasiliteter
- Restaurant
- Flyplass Bergamo (BGY): 44.7 km
- Flyplass Milano Malpensa (MXP): 71.9 km
Om hotellet
Velger du Griso Collection Hotel i Malgrate som overnattingssted, bor du nær togstasjonen, mindre enn 15 minutter unna Lecco-grenen og Chiesa di Sant'Antonio Abate til fots. Dette hotellet med golfmuligheter ligger 13,6 mi (21,9 km) unna Bellagio havn og 18,4 mi (29,6 km) unna Villa del Balbianello. Føl deg som hjemme i et av de 60 gjesterommene, som er individuelt dekorert og utstyrt med minibar og Flatskjerm-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Badene har badekar eller dusj, regndusjhode og bideer. Rommet har telefon, samt safe og skrivebord. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Chiesa di Sant'Antonio Abate - 0,7 km
Lecco-grenen - 0,9 km
Ponte Azzone Visconti - 0,9 km
Pariserhjul - 1,2 km
Parco Regionale del Monte Barro - 1,3 km
Fryktens slott - 1,5 km
Bovara-palasset - 1,6 km
Lecco Fergeterminal - 1,6 km
Basilica di San Nicolò - 1,6 km
Villa Manzoni - 1,8 km
Percorso Manzoniano Lecco - 2 km
Stadio Rigamonti-Ceppi - 2,2 km
Lago di Annone - 4,2 km
Orsa Maggiore - 4,5 km
Pista Ciclopedonale della Valsassina - 8,5 km
De nærmeste flyplassene er:
Bergamo Orio al Serio flyplass (BGY) - 44,2 km
Lugano (LUG-Agno) - 69,1 km
Linate lufthavn (LIN) - 55,3 km
Malpensa internasjonale lufthavn (MXP) - 72,8 km
- Boblebad
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 3.00 per person, per natt, opptil 5 netter. Avgiften gjelder ikke for barn under 14 år.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Pris for frokostbuffé: ca. EUR 25 per person
- Pris for selvbetjent parkering under tak: 15 EUR per dag (ubegrenset antall inn- og utkjøringer)
- Kjæledyravgift: EUR 20 per kjæledyr, per dag
- Det kreves ikke betaling for servicedyr
- Felles kveldsmåltid: EUR 38
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Alle gjester, inkludert barn, må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller offentlig utstedt legitimasjon med bilde.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 5000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Det er mulig å betale uten kontanter.
