Dandy House Few Min From Lake
Lugano,
Sveits
Fasiliteter
- Flyplass Milano Malpensa (MXP): 79.8 km
Om hotellet
Velger du denne leiligheten i Lugano (Cassarate) som overnattingssted, vil du være mindre enn en 10 minutters spasertur unna både Luganosjøen og Funicolare Monte Brè - Cassarate stasjon. Denne leiligheten ligger 21,9 mi (35,3 km) unna Villa del Balbianello og 0,4 mi (0,6 km) unna Centro Esposizioni Lugano. I denne leiligheten kan du benytte deg av en Flatskjerm-TV. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Funicolare Monte Brè - Cassarate stasjon - 0,5 km
Luganosjøen - 0,5 km
Centro Esposizioni Lugano - 0,5 km
Parco Ciani - 0,8 km
Universitetet i Lugano - 0,9 km
Villa Ciani - 1,2 km
Palazzo dei Congressi - 1,3 km
Casino Lugano - 1,4 km
Kantonens kunstmuseum - 1,5 km
Piazza della Riforma - 1,7 km
Via Gottardo - 1,7 km
Via Nassa - 1,8 km
San Lorenzo katedral - 1,9 km
Chiesa di Santa Maria degli Angioli - 2,1 km
LAC Lugano Arte e Cultura - 2,1 km
De nærmeste flyplassene er:
Lugano (LUG-Agno) - 8 km
Malpensa internasjonale lufthavn (MXP) - 80 km
Foretrukket flyplass for denne leiligheten er Malpensa internasjonale lufthavn (MXP).
Gjester har tilgang til blant annet et flerspråklig personale, bibliotek og heis. Nyt utsikten fra en terrasse.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Depositum: CHF 500 per overnattingsenhet per opphold (for gjester under 21 år)
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: CHF 2.00 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 14 år.
- Turistavgift: CHF 0.15 per person per natt
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Kjæledyravgift: CHF 35
- Avgift for barneseng (babyseng): 3.0 CHF per dag
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Gjestene kan forhøre seg om å ta med kjæledyr ved å kontakte overnattingsstedet direkte ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen (gebyrer gjelder, og disse finner du i delen om gebyrer).
- Man trenger ikke bil for å komme seg til og fra dette overnattingsstedet.
- Overnattingsstedet blir profesjonelt rengjort.
- På dette overnattingsstedet er gjester av alle legninger og kjønnsidentiteter velkomne (LHBTQ+-vennlig).
