Sequence Suidobashi Tokyo

Tokyo, Japan Flagget til Japan

Fasiliteter

  • Restaurant
  • Flyplass Tokyo Narita (NRT): 70.5 km
  • Flyplass Tokyo (HND): 21.1 km

Gjesters vurdering

| 4,3/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Velger du Sequence Suidobashi Tokyo i Tokyo (Chiyoda) som overnattingssted, vil du være mindre enn en 5 minutters kjøretur fra Tokyo Dome og Det keiserlige palass i Tokyo. Dette hotellet ligger 1,7 mi (2,8 km) unna Nippon Budokan og 3,7 mi (5,9 km) unna Shinjuku Gyoen nasjonale hage. Føl deg som hjemme i et av de 119 gjesterommene, som har kjøleskap. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Badene inkluderer hårføner og tøfler. Rommene har safe og skrivebord, og rengjøring tilbys én gang per opphold. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Tokyo Dome - 0,6 km
LaQua Tokyo Dome City - 0,8 km
Universitetet i Tokyo - 1,4 km
Nippon Budokan - 1,6 km
Akihabara elektriske by - 1,8 km
Det keiserlige palass i Tokyo - 1,8 km
Det keiserlige palassets østlige hager - 2 km
Chidorigafuchi-parken - 2,2 km
Ueno-parken - 2,3 km
Ameyoko shoppingområde - 2,5 km
Ueno Zoo - 2,6 km
Chinzan-so hagen - 3,2 km
Hibiya-parken - 3,4 km
Waseda-universitet - 3,4 km
Tokyo internasjonale forum - 3,4 km

De nærmeste flyplassene er:
Tokyo (HND-Haneda) - 24,9 km
Tokyo (NRT - Narita int.) - 69,5 km

Gjester har tilgang til blant annet hurtiginnsjekking, hurtigutsjekking og en døgnåpen resepsjon. Dra nytte av stedets fasiliteter, som wi-fi (inkludert) og salgsautomat. På Sequence Suidobashi Tokyo kan du spise et bedre måltid i restauranten. Engelsk frokost tilbys daglig fra kl. 07.00 til kl. 12.00 mot et tillegg.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • En turistskatt kan måtte betales på overnattingsstedet. Turistskatten er på JPY 100–10.000 per person, per natt, avhengig av romprisen. Merk at ytterligere unntak kan gjelde. For å få mer informasjon kan du ta kontakt med overnattingsstedet ved hjelp av opplysningene i bekreftelsen du mottar etter bestilling.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Pris for engelsk frokost: ca. JPY 1500 for voksne og JPY 1500 for barn

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Det japanske helse-, arbeids- og velferdsdepartementet krever at alle internasjonale besøkende fremlegger passnummer og bevis på statsborgerskap når de registrerer seg på overnattingssteder (gjestgiveri, hotell, motell osv.). I tillegg er eierne av slike steder pålagt å ta kopi av pass for registrering av alle gjester og beholde en kopi i sine arkiver.
  • Byggeaktiviteter foregår ved en nabobygning, og det kan forekomme støy fra byggearbeidet.
  • Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.
  • På dette overnattingsstedet er gjester av alle legninger og kjønnsidentiteter velkomne (LHBTQ+-vennlig).

Kart

Laster inn søkeresultater...