all day place shibuya

Tokyo, Japan Flagget til Japan

Fasiliteter

  • Flyplass Tokyo (HND): 20.0 km
  • Flyplass Tokyo Narita (NRT): 79.5 km

Gjesters vurdering

| 4,2/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Dersom du velger all day place shibuya som overnattingssted, vil du bo sentralt i Tokyo mindre enn 10 minutter til fots fra Shibuya Sky og Shibuya krysningspunkt. Dette hotellet ligger 0,3 mi (0,5 km) unna Hachikō-monumentet og 0,7 mi (1,1 km) unna Omotesando Hills. Overnatt i et av de 160 gjesterommene, som har Flatskjerm-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med digital-TV. Badene inkluderer toalettartikler (inkludert) og hårføner. Rommene har safe og vannkoker, og rengjøring tilbys én gang per opphold. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Shibuya Sky - 0,4 km
Shibuya krysningspunkt - 0,4 km
Hachikō-monumentet - 0,5 km
Shibuya Scramble Square - 0,5 km
Yoyogi nasjonale gymnasium (stadion) - 0,9 km
Omotesando - 0,9 km
Omotesando Hills - 0,9 km
Kjærlighetshotellbakken - 1 km
Yoyogi-parken - 1,1 km
Takeshita-gaten - 1,3 km
NHK-hallen - 1,4 km
Meiji Jingu-helligdommen - 2 km
Meiji Jingu stadion - 2,2 km
Nasjonalstadion - 2,4 km
Yebisu hageplass - 2,6 km

De nærmeste flyplassene er:
Tokyo (HND-Haneda) - 23,7 km
Tokyo (NRT - Narita int.) - 78,5 km

Gjester har tilgang til blant annet hurtiginnsjekking, renseri-/vaskeritjenester og en døgnåpen resepsjon. Dra nytte av stedets fasiliteter, som wi-fi (inkludert) og salgsautomat. Ferdiglaget frokost tilbys daglig fra kl. 07.00 til kl. 10.30 mot et tillegg.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • En turistskatt kan måtte betales på overnattingsstedet. Turistskatten er på JPY 100–10.000 per person, per natt, avhengig av romprisen. Merk at ytterligere unntak kan gjelde. For å få mer informasjon kan du ta kontakt med overnattingsstedet ved hjelp av opplysningene i bekreftelsen du mottar etter bestilling.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Pris for frokost tilberedt etter bestilling: ca. JPY 2530 for voksne og JPY 2530 for barn

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Ett barn (per registrerte voksne) som er 5 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng), men det kan ikke garanteres at frokost er inkludert.
  • Det japanske helse-, arbeids- og velferdsdepartementet krever at alle internasjonale besøkende fremlegger passnummer og bevis på statsborgerskap når de registrerer seg på overnattingssteder (gjestgiveri, hotell, motell osv.). I tillegg er eierne av slike steder pålagt å ta kopi av pass for registrering av alle gjester og beholde en kopi i sine arkiver.
  • Det er mulig å betale uten kontanter.
  • Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.

Kart

Laster inn søkeresultater...