Genteel Home Picasso I
Málaga,
Spania
Fasiliteter
Om hotellet
Denne leiligheten ligger i hjertet av Málaga. Bor du her, vil du ha både Calle Larios og Picasso-museet i Málaga like rundt hjørnet. Denne leiligheten ligger 0,4 mi (0,7 km) unna Málaga havn og 0,2 mi (0,3 km) unna Málaga-katedralen. Føl deg som hjemme i denne leiligheten, som er utstyrt med airconditioning og et kjøkken med kjøleskap/fryseboks i full størrelse og mikrobølgeovn. Underholdningen er sikret med en 32-tommers flatskjerm-TV med kabel-TV, og wi-fi (inkludert) gjør at du kan holde deg oppdatert. Bekvemmelighetene omfatter kaffetraktere/tekokere og vaskemaskin. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Calle Larios - 0,1 km
Plaza de la Constitucion - 0,2 km
Málaga-katedralen - 0,3 km
Carmen Thyssen-museet - 0,3 km
Picasso-museet i Málaga - 0,3 km
Teatro Cervantes de Málaga - 0,4 km
Det romerske teater i Málaga - 0,4 km
Soho - 0,4 km
Plaza de la Merced - 0,4 km
Picassos fødested - 0,5 km
Málaga Park - 0,5 km
Málaga universitet - 0,5 km
Alameda del Tajo - 0,6 km
Atarazanas hovedmarked - 0,6 km
Paseo de España - 0,7 km
Den foretrukne flyplassen for denne leiligheten er Málaga (AGP) - 12,5 km
Denne leiligheten er et røykfritt overnattingssted som ble bygget i 1925.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Depositum for skader: 200.00 EUR per opphold
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Avgift for sen innsjekking mellom kl. 21.00 og kl. 02.00
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
