Century Marina Hotel Lusail
Doha,
Qatar
Fasiliteter
- Svømmebasseng
- Restaurant
- Flyplass Doha (DOH): 19.6 km
Om hotellet
Med et opphold på Century Marina Hotel Lusail i Doha (Marina-distriktet) vil du være en 3 minutters kjøretur unna Place Vendôme kjøpesenter og 7 minutter fra Katara kulturlandsby. Dette hotellet i luksuriøs stil ligger 5,1 mi (8,2 km) unna Katara-stranden og 5,8 mi (9,4 km) unna City Centre kjøpesenter. Føl deg som hjemme i et av de 184 aircondition-avkjølte gjesterommene, som også har minibar og espressomaskin. Underholdningen er sikret med en 52-tommers smart-TV med kabel-TV, og wi-fi (inkludert) gjør at du kan holde deg oppdatert. Badene har separat badekar og dusj med dype avslapningsbadekar og regndusjhode. Rommet har telefon, samt safe med plass til bærbar PC og skrivebord. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Lusail Marina Corniche - 0,4 km
Lusail marina - 0,4 km
Place Vendôme kjøpesenter - 0,8 km
Lusail Winter Wonderland - 1,6 km
Crescent Park - 2,9 km
Lagoona Mall - 3,1 km
Doha Golf Club - 4,3 km
Galeries Lafayette - 4,6 km
Qatar Universitet - 4,6 km
Qatar-operaen - 5 km
Katara kulturlandsby - 6,7 km
Doha messesenter - 7 km
Lusail stadion - 7,2 km
Katara kunstsenter - 7,3 km
Al Thuraya planetarium - 7,8 km
De nærmeste flyplassene er:
Doha (DIA – Doha int.) - 20,9 km
Doha (DOH-Hamad Internasjonale flyplass) - 28,3 km
Foretrukket flyplass for Century Marina Hotel Lusail er Doha (DOH-Hamad Internasjonale flyplass).
Gjester har tilgang til blant annet renseri-/vaskeritjenester, en døgnåpen resepsjon og bagasjeoppbevaring. Gjestene tilbys flyplasstransport døgnet rundt, mot et tillegg, og betjent parkering inkludert er tilgjengelig i nærheten. Slapp av på stedets spa, hvor du kan nyte massasjer, kroppsbehandlinger, og ansiktsbehandlinger. Liker du fritidsaktiviteter, har du her blant annet tilgang til et innendørsbasseng, et dampbad og et treningssenter. Dette hotellet har dessuten wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og frisørsalong. Det enkelt å komme seg til severdighetene i nærheten med overnattingsstedets buss (mot et tillegg). Ta deg noe å spise på et av dette hotellets mange spisesteder, som omfatter 3 restauranter og en kafé. Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 06.00 til kl. 11.00 mot et tillegg.- Pris for frokostbuffé: ca. QAR 150–150 for voksne og QAR 60–75 for barn
- Avgift for flyplasstransport: QAR 300 per kjøretøy (én vei, maks antall passasjerer: 2)
- Depositum for kjæledyr: 500 QAR per dag
- Kjæledyravgift: QAR 150 per kjæledyr, per dag
- Det kreves ikke betaling for servicedyr
- Avgift for ekstraseng: 150.0 QAR per natt
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Massasjetjenester og spabehandlinger må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte dette hotellet før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
- Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.
- Gjestene kan låse opp rommet med mobilnøkkel.
