Bawe Island Zanzibar

Zanzibar, Tanzania Flagget til Tanzania

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Restaurant

Om hotellet

Overnatter du på dette overnattingsstedet på stranden i Bawe, vil du befinne deg i samme region som Den gamle festningen og Kendwa strand. Dette resort-hotellet ved stranden ligger 0,4 mi (0,7 km) unna Nakupenda-stranden og 0,8 mi (1,3 km) unna Changuu (fengselsøya). Skjem bort deg selv og bo på et av de 70 gjesterommene, som er individuelt dekorert, og som er utstyrt med privat basseng og Flatskjerm-TV. Sengen har dundyner og italienske Frette-laken. Rommene har egen balkong eller terrasse. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med digital-TV. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Nakupenda-stranden - 0,1 km
Changuu (fengselsøya) - 1,3 km
Zanzibar fergeterminal - 5,3 km

Nærmeste store flyplass er Zanzibar (ZNZ-Zanzibar internasjonale flyplass) - 7,9 km

Gjester har tilgang til blant annet renseri-/vaskeritjenester, en døgnåpen resepsjon og bagasjeoppbevaring. Gjestene tilbys transport til fergeterminalen mot et tillegg. Slapp av på stedets spa, hvor du kan nyte massasjer, kroppsbehandlinger, og ansiktsbehandlinger. Her har du tilgang til blant annet et helsestudio, et utendørsbasseng og en utendørs tennisbane. Dette resort-hotellet har i tillegg wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og barnepass (mot betaling). Ta deg noe å spise i en av denne resortens 3 restauranter, eller bli på rommet og benytt deg av romservice (døgnet rundt). Du kan også få noe lett å bite i på kafeen. Besøk en bar/lounge eller en strandbar og slapp av med din favorittdrink. Frokostbuffé er inkludert og serveres daglig fra kl. 07.00 til kl. 09.00.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Julemiddag (24. desember) per voksen: USD 300
  • Avgift for julemiddag (24. desember) per barn: 150 USD (fra 2 til 11 år)
  • Nyttårsmiddag (31. desember): USD 300
  • Avgift for nyttårsmiddag (31. desember) per barn: 150 USD (fra 2 til 11 år)
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: USD 10.00 per person, per natt
  • Administrasjonsavgift: USD 3 per person per opphold

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Avgift for ekstraseng: 250.0 USD per dag

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 08.00 og kl. 18.00.
  • Massasjetjenester og spabehandlinger må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte denne resorten før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
  • Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
  • Ingen dyr, inkludert servicedyr, er tillatt på dette overnattingsstedet.
  • Det er nødvendig med bil for å komme seg til og fra dette overnattingsstedet.

Kart

Laster inn søkeresultater...