Apartments Sweet Escape
Dubrovnik,
Kroatia
Fasiliteter
- Flyplass Dubrovnik (DBV): 20.4 km
Om hotellet
Velger du Apartments Sweet Escape i Dubrovnik (Pile) som overnattingssted vil du bare ha 5 minutter å kjøre til både Dubrovnik fergehavn og Gruz havn. Denne leiligheten ligger 1,3 mi (2,1 km) unna Dubrovniks murer og 1,4 mi (2,2 km) unna Pile-porten. Føl deg som hjemme i et av de 3 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har kjøleskap og Flatskjerm-TV. Rommene har egen møblert balkong eller terrasse. Underholdningen er sikret med kabel-TV. Badene har dusj. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Boninovo kirkegård - 0,6 km
Mercante - 0,7 km
Luka Gruz - 1,1 km
Bellevue-stranden - 1,1 km
Dubrovnik Shopping Minčeta - 1,1 km
Gruz åpne marked - 1,2 km
Rochester Institute of Technology Croatia - 1,3 km
Šulić-stranden - 1,4 km
Gradac-parken - 1,4 km
Pile-porten - 1,4 km
Rødt Historisk Museum - 1,5 km
Lovrijenac Fort - 1,5 km
Danče-stranden - 1,5 km
Gruz havn - 1,5 km
Dubrovnik fergehavn - 1,5 km
Den foretrukne flyplassen for Apartments Sweet Escape er Dubrovnik (DBV) - 20,5 km
Gjestene tilbys flyplasstransport døgnet rundt, mot et tillegg, og ubetjent parkering (mot et tillegg) er tilgjengelig i nærheten. Nyt utsikten fra en terrasse og dra nytte av fasiliteter som wi-fi (inkludert).- Avgift for flyplasstransport: EUR 55 per kjøretøy (én vei, maks antall passasjerer: 2)
- Pris for selvbetjent parkering: 20 EUR per dag
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Overnattingsstedet blir profesjonelt rengjort.
