Rooms on the Beach Negril

Negril, Jamaica Flagget til Jamaica

Fasiliteter

  • Restaurant
  • Bar
  • Treningsrom
  • Flyplass Jamaica (MBJ): 77.5 km

Gjesters vurdering

| 3,7/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Når du har Rooms on the Beach Negril i Negril som overnattingssted, bor du på stranden, kun 2 minutter å kjøre fra Seven Mile Beach og 7 minutter fra Jamaica Beaches. Dette hotellet ved stranden ligger 0,5 mi (0,8 km) unna Time Square Mall og 0,8 mi (1,3 km) unna The Boardwalk Shopping Village. Føl deg som hjemme i et av de 57 gjesterommene. Rommene har egen balkong. Underholdningen er sikret med kabel-TV. Badene har dusj. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Time Square Mall - 0,8 km
The Boardwalk Shopping Village - 1,3 km
Seven Mile Beach - 1,3 km
Negril Watershed Environmental Protection Area - 2 km
Throne Room - 2,1 km
Kool Runnings vannpark - 4,1 km
Percy's Riverside Retreat - 4,7 km
Negril Cliffs - 4,8 km
Jamaica Beaches - 4,9 km
Joseph's Cave - 5,1 km
Bloody Bay Beach - 5,3 km
Bloody Bay - 5,5 km
Erica's Cafe - 5,6 km
Booby Cay - 5,7 km
Negril Hills golfklubb - 6 km

Den foretrukne flyplassen for Rooms on the Beach Negril er Montego Bay (MBJ-Sir Donald Sangster internasjonale flyplass) - 77,4 km

Resepsjonen er kun bemannet i et begrenset antall timer. Planlegger du en event i Negril? Som en av dette hotellet sine gjester tilbys du møte- og konferanserom på opp til 43 kvadratmeter, blant annet konferanserom og møterom. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Nyt rekreasjonsfasiliteter som et utendørsbasseng og et treningssenter. Dette hotellet har dessuten wi-fi (inkludert), gavebutikk/kiosk og tur-/billettassistanse. Ta deg et måltid i restauranten eller bli på rommet og benytt deg av dette hotellets romservice (på fastsatte tidspunkter). Stedet har en bar/lounge hvor du kan slukke tørsten med din yndlingsdrink. Kontinental frokost er inkludert og serveres daglig fra kl. 07.30 til kl. 09.30. Dette overnattingsstedet er stengt fra 28. oktober 2025 til 4. januar 2026 (datoene kan bli endret).
  • Opptil 2 barn som er 2 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng), men det kan ikke garanteres at frokost er inkludert.

Kart

Laster inn søkeresultater...