Skiathos Ira Hotel

Koukounaries, Hellas Flagget til Hellas

Fasiliteter

  • Flyplass Skiathos (JSI): 13.6 km
  • Flyplass Athen (ATH): 437 km

Om hotellet

Velger du Skiathos Ira Hotel i Skiathos som overnattingssted, bor du i nærheten av strand, kun en 5 minutters kjøretur unna både Koukounaries-stranden og Marathiá strand. Dette hotellet ligger 0,8 mi (1,3 km) unna Agia Eleni strand og 1 mi (1,6 km) unna Mystique strand. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Rommene har strykejern/-brett og rengjøring tilbys én gang per opphold. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Agia Eleni strand - 1,3 km
Mystique strand - 1,4 km
Marathiá strand - 1,4 km
Big Banana Beach - 1,5 km
Koukounaries-stranden - 1,5 km
Hidden Beach - 2,1 km
Paralía Ánkistro - 2,2 km
Paraskevi-stranden - 4,1 km
Vromolimnos - 6,2 km
Moni Panagias Kounistras - 7,7 km
Evangelistrias-klosteret - 7,7 km
Mykros Aselinos - 8 km
Achladies-stranden - 8,2 km
Vassiliasstranden - 8,5 km
Tsounkrais - 8,9 km

Nærmeste store flyplass er Skiathos (JSI-Skiathos nasjonale flyplass) - 13,8 km

Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Nyt utsikten fra en terrasse og en hage og dra nytte av fasiliteter som wi-fi (inkludert). Dette hotellet har dessuten peis i lobbyen, piknikområde og grill. Trenger du å slappe av litt? Ta en pause med noe godt å drikke på en av overnattingsstedets 10 strandbarer.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter i Skiathos pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 31. mars: EUR 1.50 per overnattingsenhet, per natt
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 31. oktober: EUR 5.00 per overnattingsenhet, per natt

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 500 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.

Kart

Laster inn søkeresultater...