Hersonissos Palace -

Hersonissos, Hellas Flagget til Hellas

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • •
  • Restaurant
  • •
  • Bar
  • •
  • Air condition
  • •
  • Treningsrom
  • •
  • Badstue
  • •
  • Flyplass Kreta Heraklion (HER): 26.3 km

Gjesters vurdering

| 3,8/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Velger du Hersonissos Palace - All Inclusive i Khersonisos som overnattingssted, bor du nær stranden, kun en 5 minutters kjøretur unna både Star Beach badeland og Hersonissos havn. Føl deg som hjemme i et av de 199 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har kjøleskap og plasma-TV. Rommene har egen møblert balkong. Underholdningen er sikret med parabol-TV. Rommene har privat bad med dusj, toalettartikler (inkludert) og hårføner. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Hersonissos havn - 0,3 km
St. Paraskevi kirke - 0,4 km
Sarakino - 0,5 km
Convention Centre Creta Maris - 0,7 km
Aquaworld akvarium - 0,7 km
Saradari - 1,3 km
Star Beach badeland - 2,4 km
Star Beach - 2,5 km
Lykhnostatis - 2,8 km
Stalis strand - 6,3 km
Labyrinth Theme Park - 6,7 km
Acqua Plus - 7 km
Crete Golf Club - 8,3 km
Aelos-stranden - 8,5 km
Ekklisia Agios Konstantinos - 8,6 km

Den foretrukne flyplassen for Hersonissos Palace - All Inclusive er Heraklion (HER-Nikos Kazantzakis) - 23 km

Gjester har tilgang til blant annet et forretningssenter, renseri-/vaskeritjenester og en døgnåpen resepsjon. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Ta deg et bad i et av stedets 2 utendørsbassenger eller nyt andre rekreasjonsfasiliteter som en utendørs tennisbane og en badstue. Som gjest på Hersonissos Palace - All Inclusive kan du innta et måltid i restauranten eller stikke innom snackbaren/delikatesseforretningen. Stedet har en bassengbar samt 2 barer/lounger hvor du kan koble av med noe godt å drikke. Komplett frokost er inkludert.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter i Khersonisos pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 31. mars: EUR 4.00 per overnattingsenhet, per natt
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 31. oktober: EUR 15.00 per overnattingsenhet, per natt

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Avgift for safe på rommet: 3 EUR per dag

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 500 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.

Laster inn søkeresultater...