Hotel Lux
Venezia,
Italia
Fasiliteter
- Bar
- Air condition
- Flyplass Venezia (VCE): 18.2 km
Om hotellet
Hotel Lux, som ligger i Venezia (Castello), har både Markusplassen og Dogepalasset like rundt hjørnet. Dette hotellet ligger 0,2 mi (0,3 km) unna St. Markus-basilikaen og 0,5 mi (0,8 km) unna Rialto-broen. Føl deg som hjemme i et av de 29 gjesterommene. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Rommene har privat bad med badekar eller dusj, toalettartikler (inkludert) og bideer. Rommene har skrivebord og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Riva degli Schiavoni - 0,1 km
Vivaldi-kirken - 0,1 km
Bacino San Marco - 0,1 km
San Zaccaria vannbuss - 0,1 km
Sukkenes bro - 0,1 km
Dogepalasset - 0,1 km
Markusplassen - 0,2 km
San Zaccaria kirke - 0,2 km
St. Markus' klokketårn - 0,3 km
St. Markus-basilikaen - 0,3 km
Skatt - 0,3 km
San Teodoro - 0,4 km
Museo Civico Correr - 0,4 km
Arsenale di Venezia - 0,7 km
Teatro Goldoni - 0,7 km
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- En avgift pålegges av byen og vil innkreves på overnattingsstedet. Denne avgiften gjelder ikke for personer som er bosatt i Venezia by og barn under 10 år. Ytterligere fritak kan gjelde for pasienter og deres ledsagere samt personer som oppholder seg i byen av spesifikke grunner, noe som vil måtte dokumenteres på overnattingsstedet. Det påløper en reduksjon på 30 % mellom 1.–31. januar.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. januar til den 31. januar: EUR 2.40 per person, per natt for voksne og EUR 1.20 per natt for gjester i alderen 10 til 16 år.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. februar til den 31. desember: EUR 3.50 per person, per natt for voksne og EUR 1.70 per natt for gjester i alderen 10 til 16 år.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Pris for kontinental frokost: ca. EUR 10.00 per person
- Avgift for ekstraseng: 100 EUR per dag
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Alle gjester, inkludert barn, må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller offentlig utstedt legitimasjon med bilde.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 5000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- I samsvar med nasjonale/lokale lover kan tilgangen til air conditioning være begrenset til visse tider i perioden fra 15. oktober til 15. april.
- Det er mulig å betale uten kontanter.


