Bloom House Hotel & SPA
Paris,
Frankrike
Fasiliteter
- Svømmebasseng
- Restaurant
- Bar
- Spa
- Flyplass Paris CDG (CDG): 25.3 km
Om hotellet
Velger du Bloom House Hotel & SPA i Paris (10. arrondissement) som overnattingssted vil du bare ha 5 minutter å kjøre til både Canal Saint-Martin og Place de la République. Dette hotellet med spa ligger 2,4 mi (3,9 km) unna Garnier operahus og 2,4 mi (3,9 km) unna Notre-Dame. Føl deg som hjemme i et av de 91 gjesterommene, som har espressomaskiner og Flatskjerm-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Rommene har privat bad med dusj, hårføner og badekåper. Rommet har safe og vannkoker, samt telefon med lokalsamtaler (inkludert). Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Canal Saint-Martin - 0,7 km
Grands Boulevards - 1,5 km
Parc des Buttes Chaumont - 1,6 km
Place de la République - 1,7 km
Folies Bergere - 1,7 km
La Cigale Teater - 1,9 km
Sacré-Cœur - 1,9 km
Boulevard Haussmann - 2,2 km
Parc de Belleville - 2,3 km
Les Halles - 2,3 km
Parc de la Villette - 2,4 km
Galeries Lafayette - 2,5 km
Moulin Rouge - 2,5 km
La Machine du Moulin Rouge - 2,5 km
Theatre Mogador - 2,6 km
De nærmeste flyplassene er:
Orly flyplass (ORY) - 21,6 km
Roissy - Charles de Gaulle flyplass (CDG) - 28,8 km
Paris (BVA-Beauvais) - 85,8 km
Paris (XCR-Chalons-Vatry) - 218,8 km
- Spisested(er)
- Badstue
- Svømmebasseng
- Spasenter med full service
- Restaurant(er)
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Depositum: EUR 100 per overnattingsenhet per dag
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 8.45 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 18 år.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Pris for kontinental frokost: ca. EUR 24 per person
- Kjæledyravgift: EUR 30 per kjæledyr, per natt
- Det kreves ikke betaling for servicedyr
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 06.00 og kl. 22.00.
- Massasjetjenester og spabehandlinger må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte dette hotellet før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
- Barn kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng).
- Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.
