Skiathos Island Villas

Skiathos, Hellas Flagget til Hellas

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Flyplass Athen (ATH): 426 km
  • Flyplass Skiathos (JSI): 2.3 km

Om hotellet

I Skiathos ligger Skiathos Island Villas kun en 5 minutters kjøretur unna Skiathos medisinske senter og Papadiamantis' hus. Denne villaen i luksuriøs stil ligger 7,7 mi (12,4 km) unna Koukounaries-stranden og 1,3 mi (2 km) unna Skianthos havn. Føl deg som hjemme på et av de 3 aircondition-avkjølte gjesterommene, som inneholder privat basseng og smart-TV. Ethvert kjøkken er utstyrt med kjøleskap, ovn og komfyrtopp. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med flatskjerm-TV. Rommene har safe og mikrobølgeovn, og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Skiathos medisinske senter - 1,2 km
Papadiamantis' hus - 1,8 km
Gamle havn - 1,9 km
Bourtzi - 1,9 km
Skianthos havn - 1,9 km
Papadiamanti museum - 2 km
Megali Ammos-stranden - 2,2 km
Evangelistria kloster - 3,2 km
Psarochoma - 3,5 km
Xanemos-stranden - 3,7 km
Vassiliasstranden - 3,7 km
Lalaria-stranden - 4,7 km
Achladies-stranden - 4,8 km
Nikotsara - 5 km
Vromolimnos - 7 km

Nærmeste store flyplass er Skiathos (JSI-Skiathos nasjonale flyplass) - 3,4 km

Gjester har tilgang til blant annet renseri-/vaskeritjenester og vaskeritjenester. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Dra nytte av blant annet sykkelutleie eller nyt utsikten fra en terrasse og en hage. Denne villaen har i tillegg wi-fi (inkludert), tur-/billettassistanse og piknikområde.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Depositum: EUR 200 per overnattingsenhet per uke
  • Lokale myndigheter i Skiathos pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 31. mars: EUR 0.50 per overnattingsenhet, per natt
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 31. oktober: EUR 2.00 per overnattingsenhet, per natt

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 500 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
  • Overnattingsstedet blir profesjonelt rengjort.

Kart

Laster inn søkeresultater...