Hotel Vincci The Mint
Madrid,
Spania
Fasiliteter
- Restaurant
- Bar
- Air condition
- Flyplass Madrid (MAD): 15.2 km
Om hotellet
Velger du Hotel Vincci The Mint i Madrid, bor du rett ved Gran Via og bare 8 minutter å gå til Puerta del Sol. Dette hotellet boutique ligger 0,6 mi (1 km) unna Pradomuseet og 0,7 mi (1,1 km) unna Plaza Mayor. Føl deg som hjemme i et av de 88 gjesterommene, som har minibar og Flatskjerm-TV. Sengen har dundyner og sengetøy av topp kvalitet. Du kan holde deg oppdatert med inkludert kablet og trådløst internett, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Badene har badekar eller dusj, regndusjhode og toalettartikler (inkludert). Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Gran Via - 0,1 km
Casino Gran Via - 0,2 km
Círculo de Bellas Artes - 0,3 km
Calle de Alcalá - 0,3 km
Turistinformasjon - 0,3 km
Plaza de Canalejas - 0,5 km
Plaza de Chueca - 0,5 km
Paseo del Prado - 0,5 km
Plaza de Cibeles - 0,6 km
Puerta del Sol - 0,6 km
Preciados-gaten - 0,6 km
El Oso y el Madrono - 0,7 km
Plaza de Callao - 0,7 km
Fnac - 0,7 km
Thyssen-Bornemisza nasjonalmuseum - 0,7 km
Den foretrukne flyplassen for Hotel Vincci The Mint er Madrid (MAD-Adolfo Suárez Madrid-Barajas) - 17 km
Gjester har tilgang til blant annet kablet internettilgang (inkludert), renseri-/vaskeritjenester og en døgnåpen resepsjon. Nyt utsikten fra en takterrasse og dra nytte av fasiliteter som wi-fi (inkludert) og concierge-tjenester. Ta deg et måltid i restauranten eller bli på rommet og benytt deg av dette hotellets romservice (døgnet rundt). Trenger du å slappe av litt? Ta en pause med noe godt å drikke på en av overnattingsstedets 2 barer/lounger. Komplett frokost serveres fra kl. 07.00 til kl. 13.00 på hverdagene og fra kl. 07.30 til kl. 13.00 i helgene, mot et tillegg.- Pris for komplett frokost: ca. EUR 25 for voksne og EUR 25 for barn
- Tidlig innsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
- Sen utsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
- Avgift for ekstraseng: 30.0 EUR per natt
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
- Det er mulig å betale uten kontanter.
- Kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.


