Kaiser Bridge
Benitses,
Hellas
Fasiliteter
- Bar
- Air condition
- Treningsrom
- Flyplass Korfu (CFU): 9.8 km
Om hotellet
Dersom du velger Kaiser Bridge i Korfu som overnattingssted, bor du ved sjøen og dessuten kun 15 minutter unna Korfu havn og Det joniske hav med bil. Dette hotellet ved stranden ligger 8,7 mi (14 km) unna Agios Gordios strand og 12,5 mi (20 km) unna Glyfada strand. Føl deg som hjemme i et av de 50 gjesterommene, som har kjøleskap og LED-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Badene har badekar eller dusj og hårføner. Rommet har telefon og safe. Rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Det joniske hav - 0,1 km
Kaisers bro - 0,2 km
Korfu skjellmuseum - 1,5 km
Achilleion-palasset - 2,8 km
Panagia Vlahernon kirke - 3,8 km
Museøya - 4,5 km
Gamle romerske bad - 8,7 km
Museum for sedler - 9,1 km
Moraitika-stranden - 9,3 km
Ethniko Kerkyras - 9,7 km
Garitsa lund - 9,9 km
Britisk kirkegård - 10 km
Korfu arkeologiske museum - 10,4 km
Busstasjon - 10,6 km
Ionio universitet - 10,6 km
Den foretrukne flyplassen for Kaiser Bridge er Korfu (CFU-Ioannis Kapodistrias) - 9,5 km
Gjester har tilgang til blant annet en døgnåpen resepsjon, et flerspråklig personale og bagasjeoppbevaring. Gjestene tilbys transport fra flyplassen til hotellet døgnet rundt, mot et tillegg, og ubetjent parkering (inkludert) er tilgjengelig i nærheten. Nyt utsikten fra en terrasse og en hage og dra nytte av fasiliteter som wi-fi (inkludert). Dette hotellet har i tillegg TV i fellesområdet og tur-/billettassistanse. Ta deg et måltid i restauranten eller bli på rommet og benytt deg av dette hotellets romservice (på fastsatte tidspunkter). Rund av dagen med noe å drikke i baren/loungen. Frokostbuffé er inkludert og serveres daglig fra kl. 08.00 til kl. 10.00.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter i Korfu pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 31. mars: EUR 1.50 per overnattingsenhet, per natt
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 31. oktober: EUR 5.00 per overnattingsenhet, per natt
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Avgift for flyplasstransport: EUR 45 per kjøretøy (maks antall passasjerer: 6)
- Rengjøring er tilgjengelig mot en avgift
- Avgift for ekstraseng: 40.0 EUR per natt
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 500 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Barn 15 år og yngre er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

