Gina Studios
Benitses,
Hellas
Fasiliteter
- Svømmebasseng
- Air condition
- Flyplass Korfu (CFU): 12.2 km
Om hotellet
Har du Gina Studios i Korfu som overnattingssted, er du i nærheten av strand og kun 1 minutters gange fra Det joniske hav og 10 minutter unna Korfu skjellmuseum til fots. Dette hotellet ligger 9,3 mi (14,9 km) unna Korfu havn og 9,2 mi (14,8 km) unna Agios Gordios strand. Føl deg som hjemme i et av de 8 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har kjøleskap og LCD-TV. Rommene har egen møblert balkong eller terrasse. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med digital-TV. Rommene har privat bad med dusj, toalettartikler (inkludert) og hårføner. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Det joniske hav - 0,1 km
Korfu skjellmuseum - 0,8 km
Kaisers bro - 2,5 km
Achilleion-palasset - 3,7 km
Museøya - 5,3 km
Gamle romerske bad - 6,5 km
Moraitika-stranden - 7,2 km
Mesoggi-stranden - 8,7 km
Museum for sedler - 11,6 km
Korission-innsjøen - 12 km
Ethniko Kerkyras - 12,2 km
Boukari-stranden - 12,4 km
Garitsa lund - 12,4 km
Britisk kirkegård - 12,5 km
Yaliskari-stranden - 13,1 km
Den foretrukne flyplassen for Gina Studios er Korfu (CFU-Ioannis Kapodistrias) - 11,8 km
Gjester har tilgang til blant annet hurtigutsjekking, renseri-/vaskeritjenester og bagasjeoppbevaring. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Dra nytte av blant annet et utendørsbasseng eller nyt utsikten fra en terrasse og en hage. Dette hotellet har i tillegg wi-fi (inkludert), tur-/billettassistanse og piknikområde.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter i Korfu pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 31. mars: EUR 0.50 per overnattingsenhet, per natt
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 31. oktober: EUR 2.00 per overnattingsenhet, per natt
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 500 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.
