Dream Village

Hersonissos, Hellas Flagget til Hellas

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Bar
  • Flyplass Kreta Heraklion (HER): 23.5 km

Gjesters vurdering

| 4,1/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Når du har Dream Village i Khersonisos som overnattingssted, bor du i et shoppingområde, kun 5 minutter å kjøre fra Star Beach badeland og Hersonissos havn. Dette leilighetshotellet ligger 3,3 mi (5,4 km) unna Stalis strand og 1,3 mi (2,2 km) unna Aquaworld akvarium. Føl deg som hjemme i et av de 33 gjesterommene, som har et tekjøkken. Rommene har egen møblert balkong eller terrasse. Rommene har kjøleskap og kaffetrakter/tekoker, og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Aquaworld akvarium - 1,3 km
Star Beach badeland - 1,5 km
Sarakino - 1,6 km
Hersonissos havn - 2 km
Lykhnostatis - 2 km
St. Paraskevi kirke - 2 km
Convention Centre Creta Maris - 2,4 km
Labyrinth Theme Park - 4,3 km
Acqua Plus - 4,6 km
Stalis strand - 5,4 km
Crete Golf Club - 6 km
Malia-stranden - 8,2 km
Ekklisia Agios Konstantinos - 9,9 km
Malia-palasset - 10,2 km
Potamos strand - 10,5 km

Den foretrukne flyplassen for Dream Village er Heraklion (HER-Nikos Kazantzakis) - 23,6 km

Gjester har tilgang til blant annet et flerspråklig personale, bagasjeoppbevaring og safe i resepsjonen. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Ta en tur ned til den private stranden og nyt en dag i solen, eller nyt stedets andre fasiliteter, som inkluderer et utendørsbasseng. Dette leilighetshotellet har dessuten wi-fi (inkludert), piknikområde og grill. Som gjest på Dream Village kan du få deg en matbit i snackbaren/delikatesseforretningen. Slapp av om kvelden med noe å drikke i baren/loungen eller bassengbaren.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter i Khersonisos pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 31. mars: EUR 0.50 per overnattingsenhet, per natt
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 31. oktober: EUR 2.00 per overnattingsenhet, per natt

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Airconditioning er tilgjengelig mot et gebyr
  • Avgift for safe på rommet: 2 EUR per dag

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 500 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.

Kart

Laster inn søkeresultater...