Hotel Ares Eiffel
Paris,
Frankrike
Fasiliteter
- Bar
- Flyplass Paris CDG (CDG): 38.4 km
- Flyplass Paris Orly (ORY): 20.0 km
Om hotellet
Velger du Hotel Ares Eiffel bor du i hjertet av Paris, og du vil ha mindre enn 15 minutter å gå til både Rue Cler og Les Invalides. Dette hotellet boutique ligger 1 mi (1,6 km) unna Eiffeltårnet og 1,7 mi (2,7 km) unna Paris Expo. Føl deg som hjemme i et av de 40 gjesterommene, som har minibar og Flatskjerm-TV. Sengen har Select Comfort-madrass og sengetøy i egyptisk bomull. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med kabel-TV. Rommene har privat bad med kombinert dusj/badekar, designertoalettartikler og hårføner. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Rue du Commerce - 0,2 km
Champ de Mars - 0,5 km
Rue Cler - 0,9 km
Pont de Bir-Hakeim - 1,1 km
Seine - 1,1 km
Les Invalides - 1,2 km
Eiffeltårnet - 1,3 km
Rodin-museet - 1,6 km
Avenue George V - 1,8 km
Avenue Montaigne - 1,9 km
Place du Trocadéro - 2 km
Le Bon Marche - 2,3 km
Grand Palais - 2,4 km
Paris Expo - 2,5 km
Tour Montparnasse - 2,5 km
De nærmeste flyplassene er:
Orly flyplass (ORY) - 18,1 km
Roissy - Charles de Gaulle flyplass (CDG) - 38,7 km
Paris (BVA-Beauvais) - 88,4 km
Paris (XCR-Chalons-Vatry) - 217,4 km
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 8.45 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 18 år.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Pris for frokostbuffé: ca. EUR 22 per person
- Avgift for flyplasstransport: EUR 200 per kjøretøy (tur-retur, maks antall passasjerer: 2)
- Pris for selvbetjent parkering: 30 EUR per dag
- Kjæledyravgift: EUR 30 per kjæledyr, per natt
- Det kreves ikke betaling for servicedyr
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Gjestene kan forhøre seg om å ta med kjæledyr ved å kontakte overnattingsstedet direkte ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen (gebyrer gjelder, og disse finner du i delen om gebyrer).



