Palazzo Pianca
Venezia,
Italia
Fasiliteter
Om hotellet
Palazzo Pianca ligger sentralt i Venezia. Hvis du bor her, vil du ha 4 minutter å gå til Teatro La Fenice og 6 minutter å gå til Markusplassen. Dette gjestehuset ligger 0,4 mi (0,6 km) unna St. Markus-basilikaen og 0,4 mi (0,7 km) unna Dogepalasset. Føl deg som hjemme i et av de 16 gjesterommene, som er individuelt innredet og utstyrt med minibar og Flatskjerm-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Rommene har privat bad med badekar eller dusj, regndusjhode og bideer. Rommet har safe og skrivebord, samt telefon med lokalsamtaler (inkludert). Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Santa Maria del Giglio - 0,1 km
Campo Santo Stefano - 0,2 km
Salute vannbuss - 0,3 km
Teatro La Fenice - 0,3 km
Santa Maria della Salute-kirken - 0,3 km
Punta della Dogana - 0,4 km
Palazzo Cavalli-Franchetti - 0,4 km
Palazzo Barbaro - 0,4 km
Markusplassen - 0,5 km
Zattere - 0,5 km
Peggy Guggenheim-museet - 0,5 km
Palazzo Malipiero - 0,6 km
Vaporetto dell'Accademia - 0,6 km
Ponte dell'Accademia - 0,6 km
Palazzo Grassi - 0,6 km
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- En avgift pålegges av byen og vil innkreves på overnattingsstedet. Denne avgiften gjelder ikke for personer som er bosatt i Venezia by og barn under 10 år. Ytterligere fritak kan gjelde for pasienter og deres ledsagere samt personer som oppholder seg i byen av spesifikke grunner, noe som vil måtte dokumenteres på overnattingsstedet. Det påløper en reduksjon på 30 % mellom 1.–31. januar.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. januar til den 31. januar: EUR 1.00 per person, per natt for voksne og EUR 0.50 per natt for gjester i alderen 10 til 16 år.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. februar til den 31. desember: EUR 1.50 per person, per natt for voksne og EUR 0.70 per natt for gjester i alderen 10 til 16 år.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Alle gjester, inkludert barn, må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller offentlig utstedt legitimasjon med bilde.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 5000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Dette overnattingsstedet tillater bare kjæledyr på bestemte rom. Gjestene kan be om å få et av disse rommene ved å kontakte overnattingsstedet direkte ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
- Det er mulig å betale uten kontanter; gjestene kan låse opp rommet med mobilnøkkel.


