JW Marriott Hotel Madrid

Madrid, Spania Flagget til Spania

Fasiliteter

  • Flyplass Madrid (MAD): 15.1 km

Om hotellet

Velger du JW Marriott Hotel Madrid i Madrid, bor du rett ved Puerta del Sol og bare 5 minutter å gå til Gran Via. Dette hotellet i luksuriøs stil ligger 0,5 mi (0,8 km) unna Plaza Mayor og 0,5 mi (0,8 km) unna Pradomuseet. Føl deg som hjemme i et av de 139 gjesterommene, som har minibar og LCD-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med kabel-TV. Badene har badekar eller dusj, hårføner, og tannbørste og tannkrem (på forespørsel). Rommet har telefon, samt safe og skrivebord. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Plaza de Canalejas - 0,1 km
Puerta del Sol - 0,1 km
Plaza de Santa Ana - 0,2 km
Calle de Alcalá - 0,2 km
Turistinformasjon - 0,3 km
Preciados-gaten - 0,3 km
El Oso y el Madrono - 0,3 km
Gran Via - 0,4 km
Círculo de Bellas Artes - 0,4 km
Casino Gran Via - 0,5 km
Thyssen-Bornemisza nasjonalmuseum - 0,5 km
Fnac - 0,5 km
Paseo del Prado - 0,6 km
Neptun-fontenen - 0,6 km
Teatro Nuevo Apolo - 0,6 km

Nærmeste store flyplass er Madrid (MAD-Adolfo Suárez Madrid-Barajas) - 16,9 km

Gjester har tilgang til blant annet renseri-/vaskeritjenester, en døgnåpen resepsjon og et flerspråklig personale. Slapp av og koble av med massasjer og kroppsbehandlinger. Dette hotellet tilbyr også wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og barnepass (mot betaling). Som gjest på JW Marriott Hotel Madrid kan du innta et måltid på JW Marriott Hotel Madrid eller stikke innom snackbaren/delikatesseforretningen. Rund av dagen med noe å drikke i baren/loungen. Frokostbuffé serveres fra kl. 06.30 til kl. 11.00 på hverdagene og fra kl. 07.00 til kl. 11.00 i helgene, mot et tillegg. LOCALIZE
  • Pris for frokostbuffé: ca. EUR 45 for voksne og EUR 27.5 for barn
  • Parkering mot betaling i nærheten: EUR 45 per dag (161 meter unna)
  • Kjæledyravgift: EUR 50 per overnattingsenhet, per dag
  • Det kreves ikke betaling for servicedyr

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
  • Massasjetjenester og spabehandlinger må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte dette hotellet før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
  • Gjestene kan forhøre seg om å ta med kjæledyr ved å kontakte overnattingsstedet direkte ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen (gebyrer gjelder, og disse finner du i delen om gebyrer).
  • Det er mulig å betale uten kontanter.
  • Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.

Kart

Laster inn søkeresultater...